O NAS

Niemal całe nasze nieprzewidywalne, dynamiczne i interesujące życie spędzamy w domu. Dlatego wygodne mieszkanie jest marzeniem każdego. Uważamy, że jego wyszukiwanie powinno być proste, szybkie i niedrogie.

 

Jeśli Państwo chcą kupić lub wynająć mieszkanie czy dom w Poznaniu lub na terenie Województwa Wielkopolskiego, polecamy wybór firm, które oferują najkorzystniejsze warunki współpracy.

 

My, tzn. CONSILIUM Sp. z o.o. pomagamy wybierać nieruchomości, które jak najbardziej spełniają wszystkie wymagania, ponieważ uwzględniamy wszelkie potrzeby Klientów.

Naszym głównym atutem jest profesjonalizm, miłość do pracy i chęć ciągłego rozwoju. Dzięki temu możemy pomóc naszym Klientom w znalezieniu wymarzonego domu.

CONSILIUM działa dla osiągnięcia sukcesu, który w jak największym stopniu satysfakcjonuje Klienta.

Zasady naszej działalności:

- sprawdzone propozycje właścicieli mieszkań / domów / działek;

- najbardziej opłacalna forma płatności dla Klienta;

- praca indywidualna, na życzenie każdego Klienta;

- nasi Klienci otrzymują wsparcie informacyjne, wysokiej jakości dom wykonany z niezawodnych materiałów i oszczędzają czas na poszukiwanie nieruchomości.

W CONSILIUM znajdą Państwo nieruchomości od sprawdzonych deweloperów oraz bazę mieszkań na wynajem i sprzedaż. Zbieramy oferty z całego rynku nieruchomości w Poznaniu i Województwie Wielkopolskim.

Sugerujemy umówienie bezpłatnej konsultacji na stronie clmconsulting.pl lub telefon pod numer 730-744-884. 

 

                                                                                                                                   Znajdziemy dom marzeń razem!

© 2015 CONSILIUM

Wszelkie prawa zastrzeżone

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Consilium Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa na zasadach opisanych w Polityce Prywatności